Pokrętło nawiewu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pioter7509
    Classic
    • 2017
    • 0

    Pokrętło nawiewu

    Ja u siebie miałem jednomasowe koło i sprzegło g60 i skrzynia umarła własciwie po 3.5 roku.. teraz mam inny silnik na 2 masie ale sie konczy juz wiec wleci spowrotem jednomas i sprzegło vr6...
    Wiec potwierdzam skrzynia dostaje w dupe ale nie na tyle zeby sie tym martwic... moja umarła bo łatwego zycie nie miała
    Pozdr
  • pioter7509
    Classic
    • 2014
    • 29

    #2
    Pokrętło nawiewu

    Witam, odebrałem nowiutką Octavię 30 grudnia ubiegłego roku i ma ona drobną usterkę... tak mi się wydaje. Pokrętło nawiewu ma podświetlenie w postaci diod, im wyższy zakres tym więcej ich świeci, ale gdy nim kręcę gaśnie podświetlenie np. na drugiej (czasami trzeciej, bądź czwartej pozycji), a zapala się dioda na przycisku "auto" klimatyzacji - czy też tak macie... Czy może ma to związek z ustawieniami climatronica "na radiu"- łagodny/średni/mocny??? W serwisie jestem umówiony na poniedziałek, ale powiedzieli, że nie wiedzą, czy tak ma być bo to nowy model HELP - bo trochę mi to psuje zadowolenie z zakupu Skody...

    Komentarz

    • nikolakis
      Ambiente
      • 2013
      • 137

      #3
      Wszystko jest ok, u mnie też tak to funkcjonuje. Jak jest na auto to nie świeci żadna dioda. Nie mam możliwości ustawienia pokrętła nawiewu, tak żeby świeciła jedna dioda.
      Ja używam trybu auto, jak jest mi zbyt ciepło w nogi, to wciskamy przycisk kierujący nawiew na twarz.
      Przestaje świecić auto i nie świeci dioda nawiewu a z kratek czuć nawiew. Może wynika to z pędu jadącego auta.
      Dodam tylko że AC mam włączone tylko gdy potrzebuję.
      '15 O2fl liftback 1,4 mpi 80 km
      '13 O3 liftback 2,0 tdi dsg 150 km
      '10 A4 b6 avant 2,5 V6 tdi 163 km

      Komentarz

      • mac_aaron
        Elegance
        • 2012
        • 984
        • Octavia III (5E3)
        • CJSA 1.8 TSI 180 KM

        #4
        UŻYWAJ OPCJI SZUKAJ ORAZ OCZU!
        15 tematów niżej na tej samej stronie:

        Nawet nazwa tematu praktycznie taka sama!

        Komentarz

        • pioter7509
          Classic
          • 2014
          • 29

          #5
          Zamieszczone przez mac_aaron
          UŻYWAJ OPCJI SZUKAJ ORAZ OCZU!
          15 tematów niżej na tej samej stronie:

          Nawet nazwa tematu praktycznie taka sama!
          Jestem tu nowy i nie znalazłem tego wątku, albo moje oczy robią mi psikusa, jak teraz gdy patrzę na twoje logo i kojarzy mi się ono z gestapowską swastyką. Nie chcę Cie urazić - ale chyba nie tylko mi się tak kojarzy.

          Komentarz

          • Przem78
            Rider
            • 2013
            • 561

            #6
            Zamieszczone przez pioter7509
            Nie chcę Cie urazić - ale chyba nie tylko mi się tak kojarzy.
            Zapytaj wujka Google o Grammar Nazi :P

            P.S mac_aaron pracujesz w aptece sieciowej (CKK 78916 lub 33957) czy prywatnej ??
            Pozdr. Przemek

            Komentarz

            • mac_aaron
              Elegance
              • 2012
              • 984
              • Octavia III (5E3)
              • CJSA 1.8 TSI 180 KM

              #7
              Priv.

              Komentarz

              • pioter7509
                Classic
                • 2014
                • 29

                #8
                Byłem dziś w serwisie i potwierdzono mi, że tak ma być i tak to działa oraz, że tak jest napisane w instrukcji - niestety nie potrafili mi tego pokazać, ale jak tak ma być to ok... wracam do pełnego zadowolenia...

                Komentarz

                Pracuję...